Telefon

0212 530 65 30

E-posta

uzmanklimaservisi44@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Servis

Zeytinburnu Klima Servisi ve teknik servisimiz ile klimalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü bakım ve tamiri en uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz. Haftanın 7 gün 24 saat sunduğumuz kesintisiz hizmetlerimizden yararlanabilir ve klimaların ömrünü belirli bir süreye kadar uzatabilirsiniz.

Bakımlı klimaları daima daha uzun süre verim sağlar. Özellikle kapalı alanlarda bulunan havanın kalitesine önemli ölçüde fayda sağlayan klimalar ile kapalı ortamlarda özellikle yaz aylarında konfora sahip olabilirsiniz. Belirli dönemlerde yaptıracağınız tamir ve bakımlar ile kapalı alanlardaki havanın kalitesini artırabilir ve beklenmedik birçok masrafa karşı önceden önlem almış olmalısınız. Her marka klimalarda kaliteli ve profesyonel hizmetler sürdüren servisimiz ile ihtiyac duyduğunuzda her zaman iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Her Marka Klimaya Profesyonel Servis Hizmeti

Zeytinburnu Klima Servisi kategorisinde sektörde oldukça uzun yıllar boyunca hizmet sürdüren servisimiz size her koşulda oldukça ekonomik hizmetler vermektedir. Klimalarınızda gerekli olan servis ihtiyacı için sizler de bizlere ulaşabilir ve adres bırakarak servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Birçok durumda aynı gün adresinize gelen ustalarımız klimalarınızda mevcut olan arızaları bildirerek klimalarınızın servis hizmetinden geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sizler için en uygun olan randevu tarihi firmamıza bildirdiğiniz takdirde servis personellerimiz verdiğiniz randevu gününde adresinize gelerek klimalarınızı detaylı bakım ve onarımdan geçirebilirsiniz.

Servis ve Yedek Parça Desteği

Klimalar yaz dönemlerde özellikle kapalı alanlarda oldukça sık olarak kullanılan beyaz eşya grupları arasında yer alır. İçeride istenilen serinliği yaratmak için kullanılan bu eşyalarda kullanıma bağlı olarak zamanla birçok farklı problemin meydana gelmesi söz konusu olabiliyor. Kullanım nedeni ile oluşan her arızayı kısa süre içerisinde çözmek mümkündür. Arıza veren klimalarda aciliyet gerektirdiği durumlarda servisimiz ile iletişime geçerek adres kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Adresinize gelen personellerimiz klimanızın modeli ve markası ne olursa olsun her koşulda sizlere memnun olacağınız bir hizmet kalitesi vermektedir. Her daim müşteri memnuniyetini önemseyen servisimiz bütün çalışmalarda oldukça profesyoneldir ve piyasa genelinde uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Klima bakımı ve servis hizmeti esnasında klimalarınızda eğer parça değişimini gerektirecek bir durum söz konusu olursa bu durumda da yine personellerimiz yanlarında getirdikleri orjinal yedek parçalar ile en kısa süre içerisinde klimalarınızda gerekli tamir hizmetini gerçekleştirir. Uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak ve klimalarınızın ömrünü uzatmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima Montaj ve Tamir Hizmeti

Klimalar kullanılacak alanlara göre oldukça farklı modeller ile tasarlanmıştır. Duvardan montajı yapılan klimalara ek olarak son zamanlarda tavan tipi klimalar, asma tavan klima tipleri, yer tipi klimalar, salon tipi klimalar, kanallı tip klimalar ve taşınabilir mobil özelliğe sahip klimalar da oldukça tercih edilen modeller arasında yer alır. Klimalarda eğer uygun yer tercih edilmezse yanlış yere sabitlenen klimalardan yüksek verim ve performans elde edilmesi mümkün değildir. Tercih edeceğiniz klimalarınızda başarılı bir montaj hizmeti almak ve ilerde oluşacak birçok probleme karşı erken önlem almak için sizler de klima servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Zeytinburnu Klima Servisi ihtiyacınız doğduğunda hiç arayışa girmeden bizimle iletişime geçerek en kısa sürede bizlerden kaliteli hizmetler sağlayabilirsiniz.

Güvenilir Klima Sökme ve Taşıma Hizmeti

Kullandığınız klimalarda ihtiyacınız olacak sökme ve taşıma hizmeti için yine servisimiz ile iletişime geçebilir ve yeni adresinize kaliteli koşullarda klimanızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz klimalarınızın sökme işlemi için adresinize gelen personellerimiz burada titizlik ile klimanızı bulunduğu yerden söker ve dilediğiniz adrese tekrar montajlanmasını sağlar. servisimiz ile iletişime geçerek klimanız ile ilgili duyacağınız her türlü hizmet ihtiyacında firmamız ile iletişime geçebilir ve bizlerden fiyat alabilirsiniz.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

Zeytinburnu Mitsubishi Klima Servisi: Zeytinburnu Fujitsu Klima Servisi: Zeytinburnu Airfel Klima Servisi: Zeytinburnu Beko Klima Servisi: Zeytinburnu Aura Klima Servisi: Zeytinburnu Keleon Klima Servisi: Zeytinburnu Ferroli Klima Servisi: Zeytinburnu Goodman Klima Servisi: Zeytinburnu Arçelik Klima Servisi: Zeytinburnu Baxi Klima Servisi: Zeytinburnu buderus Klima Servisi: Zeytinburnu Electra Klima Servisi: Zeytinburnu Gree Klima Servisi: Zeytinburnu Hitachi Klima Servisi: Zeytinburnu Altus Klima Servisi: Zeytinburnu Baymak Klima Servisi: Zeytinburnu Daikin Klima Servisi: Zeytinburnu Toshiba Klima Servisi: Zeytinburnu Midea Klima Servisi: Zeytinburnu Cartel Klima Servisi: Zeytinburnu Auer Klima Servisi: Zeytinburnu Haier Klima Servisi: Zeytinburnu Rubenis Klima Servisi: Zeytinburnu Sanyo Klima Servisi: Zeytinburnu Vaillant Klima Servisi: Zeytinburnu Shiro Klima Servisi: Zeytinburnu Panasonic Klima Servisi: Zeytinburnu Tronic Klima Servisi: Zeytinburnu Siemens Klima Servisi: Zeytinburnu Sharp Klima Servisi: Zeytinburnu Lg Klima Servisi: Zeytinburnu York Klima Servisi: Zeytinburnu Samsung Klima Servisi: Zeytinburnu Regal Klima Servisi: Zeytinburnu General Klima Servisi: Zeytinburnu Fancoil Klima Servisi: Zeytinburnu Alarko Klima Servisi: Zeytinburnu Zen Klima Servisi: Zeytinburnu Vestel Klima Servisi: Zeytinburnu Viessmann Klima Servisi: Zeytinburnu Vrf Klima Servisi: Zeytinburnu Kanallı Klima Servisi: Zeytinburnu Sigma Klima Servisi: Zeytinburnu Amana Klima Servisi: Zeytinburnu Hantech Klima Servisi: Zeytinburnu Seg Klima Servisi: Zeytinburnu Chiller Klima Servisi:

 

HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

 • BEŞTELSİZ MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • ÇIRPICI MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • GÖKALP MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • KAZLIÇEŞME MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • MALTEPE MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • MERKEZEFENDİ MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • NURİPAŞA MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • SEYİTNİZAM MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • SÜMER MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • TELSİZ MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • VELİEFENDİ MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • YENİDOĞAN MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
 • YEŞİLTEPE MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ
Telefon Et