Fatih Zen Klima Servisi

FATİH ZEN KLİMA SERVİSİ

Fatih Zen Klima Servisi olarak ana hizmetimiz Zen markalı ürünlerin tamir ve onarımını yapmaktır. Bu hizmetimizi aldığınız zaman yanında otomatikmen devreye giren 1 yıl garanti hizmeti ve orijinal yedek parça Değişimi vardır. Garanti hizmetimiz ile elektrikli cihazlarınızı onarım olduktan sonra eğer 1 yıl içinde bir daha aynı arıza yaşanırsa ücretsiz tamir etmekteyiz. Böylece ürünleriniz her zaman garanti hizmetimiz ile güvence altında alınmaktadır . Orijinal yedek parça hizmetimiz ile klimanızın parçalarından kaynaklanan bir sorun var ise bunu isteğiniz üzere yenisi ile değiştirmekteyiz. Böylece klimalarınız artık yıpranmış parçalardan kurtulup eski performansına dönecek hem de kullanım ömrü uzayacaktır.
FATİH Bölgesinde 0505 219 91 44 numaralı telefondan 7/24 Zen Çağrı Merkezi’ni arayabilir, aynı gün profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz. General markalı ürününüz için İstanbul’un her noktasında kaliteli teknik hizmeti yalnızca Zen Servisi verir!

FATİH ZEN KLİMA BAKIMI

Fatih Zen Klima Tamiri ve bakım işlemleri, profesyonellik isteyen işlerdir. Uzman eleman kadromuz ile kısa zamanda servis hizmetini gerçekleştiren firmamız, zamanla yarışmaktadır. Zamanında adresinize gelen FATİH klima servisi ekiplerimiz, yine söz verilen zamanda ‘işlem tamam’ demektedir. Bakım işlemlerinin başarılı olması için, her zaman uzmanlık gerekir. Uzman çözüm yöntemleri, uzman bakım işlemleri ve uzman teknik servis ekibi, servis firması kategorisinde, önemli unsurlardır. Klima bakım işleminde, polen temizliği, toz ve filtre temizliği, öncelikli husustur. Özellikle hava akış kısmındaki filtrenin temiz olması, klima içerisindeki hava sirkülasyonun etkili bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Filtre bakım işlemleri, kimyasal ilaç ile kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Fan kirlenmesi, klima bakım işlemlerinde, oldukça önemli bir unsurdur. Fanın düzenli çalışması, klima için önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Klima gazı, klimanın soğutma işlemi için son derece önemlidir. Orijinal gaz kullanımı ile mükemmel ve etkili olan klimalarda, kompresörün sorunsuz çalışması için, gazın bitmeden gaz şarzıedilmesi, oldukça gereklidir.

FATİH ZEN KLİMA MONTAJI

Teknolojin gelişmesiyle birlikte Klimalarda hayatımızda önemli bir yere sahip olmuştur. Klima montaj servisi olarak amacımız Klimaların ister evimizde isterse iş yerinde kullanılmasını sağlayarak hayatlarımızı kolaylaştırmasını sağlamaktır. Yazın ortamlarımızı serinleten klimalar kışında sımsıcak ortamlar oluşturmaktadır.

Klima montaj servislerinin önemi de uzmanlıkları doğrultusunda artmaktadır. Yeni aldığınız ve ya kullanmayı sürdürdüğünüz klimalardan tam verim almanız işi uzmanlarına yaptırmanızla mümkün olacaktır. Uzman bir klima montaj servisinden alacağınız servis size enerji ve fatura tasarrufu sağlayacaktır. Klima konusunda uzman olan kardromuz size etkin verim alacağınız montajı yaptıktan sonra klima kullanımı hakkında da gereken tüm bilgileri vererek maksimum fayda almanızı sağlayacaklardır.

Uzman klima servisi olarak alanında uzman olan ekibimizle sizlere her zaman tam ve doğru bilgiler vererek esas kazancın memnun müşteriler olduğunun farkındayız. Bu sebeple bizim için öncelik sizin memnuniyetiniz olacaktır.

Zen marka klima montaj servisi bu marka klimaların tüm ayrıntılarını bildikleri için Zen klimalarınızın montajında size profesyonel olarak hizmet vereceklerdir. Yıllardır Zen Klima montajından edindiğimiz tüm tecrübeleri siz değerli müşterilerimizin faydasına sunarak enerjiden ve yüksek faturalardan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz.

Klima montaj servisiniz, klimanızı montaj etmeden önce size hangi büyüklükte bir klimanın alımından tutunda klimanın nereye montajına kadar tüm teknikleri size daha klima montajından önce ayrıntılı olarak bilgilendirilir. Klima montajı en iyi şekilde bittikten sonra ise size klimanızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda da gerekli bilgileri vereceklerdir. Örneğin klimanızın önünde bir şey var mı yok mu, klimanızın özellikleri neler, hangi güçte kullanmanız gerektiği, verimlilik için neler gerektiği, nasıl kullanılırsa daha iyi verim sağlayacağını ve daha birçok bilgiyi vereceklerdir.

Ayrıca Zen klimanız için servis ekibimiz size hangi su gideri, hangi drenaj borusu, hangi bakır boru tesisatı, dizayn için hangi tesisat borusu, sinyal elektrik kabloları ve hangi dekoratif bantları kullanılacağınızı ayrıntılı olarak belirterek uygun verimi almanızı sağlayacaklardır.

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Zen marka klimanın sadece kendisine ait özelliklerini de sizinle paylaşarak daha uzun süreli kullanmanızı sağlayacaklardır. Sadece enerji tasarrufu değil uzun süreli kullanımında çok önemli olduğunu biliyoruz. Bunun içinde Zen klimalardan tam verim almanızı istiyoruz.

FATİH bölgesinde verdiğimiz klima montaj hizmetiyle sizleri de yazın serin, kışında sıcacık bir ortama kavuşturmanın keyfini yaşıyoruz. FATİH tüm bölgelerine hizmet veriyoruz.

Biz uzman Klima Servisi olarak hemen montaj yapmıyoruz. Önce klimanın konulacağı ortamda tüm yönleri düşünerek keşif yapıyoruz. Sonra bu keşif bilgilerini sizinle paylaşıyoruz. Siz onay verdikten montaj işlemini yapıyoruz.

Biz klimaservisi.org ailesi olarak FATİH ZEN klima montaj servisi için her zaman size bir telefon kadar yakın olacağız. Bizi istediğiniz zaman (0212) 590 65 30 numaralı telefondan arayabilir ve uzman ekibimizden tam destek alabilirsiniz.

FATİH HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

aksaray mahallesi,akşemsettin mahallesi,alemdar mahallesi,ali kuşçu mahallesi,atikali mahallesi,ayvansaray mahallesi,balabanağa mahallesi,balat mahallesi,beyazıt mahallesi,binbirdirek mahallesi,cankurtaran mahallesi,cerrahpaşa mahallesi,cibali mahallesi,demirtaş mahallesi,derviş ali mahallesi,emin sinan mahallesi,hacı kadın mahallesi,haseki sultan mahallesi,hırka-i şerif mahallesi,hobyar mahallesi,hoca gıyasettin mahallesi,hocapaşa mahallesi,iskenderpaşa mahallesi,kalenderhane mahallesi,karagümrük mahallesi,katip kasım mahallesi,kemalpaşa mahallesi,koca mustafapaşa mahallesi,küçük ayasofya mahallesi,mercan mahallesi,mesihpaşa mahallesi,mevlanakapı mahallesi,mimar hayrettin mahallesi,mimar kemalettin mahallesi,molla fenari mahallesi,molla gürani mahallesi,molla hüsrev mahallesi,muhsine hatun mahallesi,nişanca mahallesi,rüstempaşa mahallesi,saraç ishak mahallesi,sarıdemir mahallesi,seyyid ömer mahallesi,silivrikapı mahallesi,sultan ahmet mahallesi,sururi mahallesi,süleymaniye mahallesi,sümbül efendi mahallesi,şehremini mahallesi,şehsuvar bey mahallesi,tahtakale mahallesi,taya hatun mahallesi,topkapı mahallesi,yavuz sinan mahallesi,yavuz sultan selim mahallesi,yedikule mahallesi,zeyrek mahallesi,