Telefon

0505 219 91 44

E-posta

uzmanklimaservisi44@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Servis

ATAŞEHİR KLİMA SERVİSİ

Ataşehir Klima Servisi Yaz ve kış aylarının en vazgeçilmez olan cihazlardan biri olan klimalar, düzenli periyodlarla bakıma alınmadıklarında hem ömürleri kısalıyor, hem de sağlığı tehdit etmektedir. Hava kanalları olan klimaların içinde biriken tortu ve bakterilerin sürekli hava karışmasıyla soluyabilir, kötü bir kokuya maruz kalmaktayız. Ataşehir klima servisi 7/24 klima bakımı hizmeti vererek, daha sağlıklı bir ortam ve uzun ömürlü klimaları garantiliyor.

Ataşehir Klima Bakım Servisi
Klimalar sürekli kullanılan ve havayla alış veriş içinde olan cihazlar olarak, bakım yapılması gereken makinalardan biridir. İçerideki sigara dumanını, toz ve bakterileri filtresinde biriktirmeye başladığı zaman artık ortama temiz bir hava değil, kirli bir hava transfer etmeye başlar. Bunun için klimanızın temizliğini ve bakımını üstlenen Ataşehir klima servisi, hem sizin sağlığınızı hem de klimanızın sağlığını düzenli olarak bakıma almış olacaktır.

Periyodik bakımlarla klimanızın arızalanma olasılığını düşüren firmamız, klima fan motorunu ve filtre kanallarını kontrol eder, boru ve elektrik bağlantılarını test ederek, sağlıklı bir klima kullanım imkanı sunarız.

Klima Uzmanı Ataşehir Klima Servisi
Profesyonel bir hizmet vermekte olan servisimiz, klima alanında dünyanın bütün klima markalarıyla ilgili geniş bir bilgiye sahiptir. Her klima markası ve modeli aynı şekilde bakıma alınamaz, aynı zamanda tamir de edilemez. Bu alanda uzman ekibimiz, klimanızın sorunlarını ve arızalarını tespit ederek, onarım, tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirecektir.

Ataşehir klima servisi, hem sizin hem de klimanızın tasarruflu bir şekilde hayatınıza devam etmenizi sağlayacak teknik bilgiye sahiptir. Klimanızın ufak bir arızası daha sonra klima değiştirmeye kadar varabilen bir probleme dönüşebilir. Bunun için Ataşehir uzman klima ekibimize güvenebilirsiniz.

Klimanızın Ömrü Uzasın
Periyodik bakımlar maliyet açısından gereksiz gelse de, aslında klimanızın verimli bir şekilde çalışması için önemlidir. Klima bakımını uygun fiyatlara yapan servisimiz, ileride bir klima alma olasılığınızı % 50 oranına düşürecektir, klimanızın ömrünü uzatır. Klima bakımı, hem klimanın çalışma performansını uzatacaktır, hem de ortama sağlıklı bir hava transfer etmesini sağlayacaktır. Hem sizin hem de klimanızın ömrünü uzatacak olan düzenli bakımlar, elektronik cihazlar için her zaman önemli bir yere sahiptir.

Klimanızın arızalanma olasılığını düşüren, bakım ve onarım işlemlerini yerine getiren Ataşehir klima servisi bütün teknik donanımlara sahip olduğu için, klimanızın arızalanma ihtimalini de önceden tespit ederek müdahalede bulunacaktır. Hem sizin hem de klimanızın sağlığını düşünen klima servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Arıza Servisi
Klimanızın arızalanması halinde servisimizle iletişime geçebilir ve kısa zamanda dönüş alarak, servisimizin adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz. Kurumsal bir klima servisi olarak, Türkiye’de kullanılmakta olan klima markalarına ve dünya markalarına hakim olan uzman kadromuzla arızaları tespit eder ve onarırız. Klimanızın ses yaptığı ya da performans düşüklüğü yaşadığı zamanlarda da, tamamen bozulmasını beklemeden klima servis ekibimizi çağırarak kısa zamanda müdahale etmemizi sağlayabilirsiniz. Klima onarımı, tamiri ve bakımı için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

7/24 Teknik Servis Hizmetimiz
Klima alanında uzmanlaşmış olan servisimiz, evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız ev tipi ya da sanayi tipi klimaların arıza ya da bakım ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Uygun fiyatlı uzman bir servis hizmeti için Ataşehir klima servisine her zaman güvenebilirsiniz. Kaliteli ve % 100 müşteri memnuniyeti içeren hizmet anlayışı ile, hem sizin hem de klimanızın sağlığını kontrol altına alacak, sizin temiz hava solumanızı klimanızın da kirli hava transferine engel olacaktır. Ataşehir klima onarımı ve bakımı için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

airfe,aura,beko,daikin,falke,fuji,hicon,zass,kelon,teba,amcor,aux,bosch,chıgo,demirdöküm,eca,ferroli,fujitsu,goodman,lambert,arçelik,baxi,
buderus,chofu,denki,electra,funaı,gree,hitachi,samui,altus,ariston,baymak,cartel,auer,diamondelectric,electrolux,galanz,haier,rubenis,
sanyo,vaillant,shiro,lanbo,mitsubishi,panasonic,raks,mitsui,midea,toshiba,tronic,siemens,sharp,lg,york,samsung,regal,general,facoil,alarko,
zen,dolcevita,miller,vestel,viessmann.vrf

 

HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

 

 • AŞIKVEYSEL MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • ATATÜRK MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • BARBAROS MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • ESATPAŞA MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • FERHATPAŞA MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • FETİH MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • İÇERENKÖY MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • İNÖNÜ MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • KAYIŞDAĞI MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ 

 • MEVLANA MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • MİMAR SİNAN MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • ÖRNEK MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • YENİ ÇAMLICA MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • YENİSAHRA MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

 • YENİŞEHİR MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

Telefon Et