• https://www.facebook.com/guney.kombi

Güneşli Klima Servisi


Güneşli Klima Servisi

Güneşli klima servisi konusunda gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Sadece belli başlı markalara yönelik olarak değil, piyasada var olan tüm marka klimalar için hizmet sunuyoruz. Eski ya da yeni fark etmeksizin her marka klima için servis talebi oluşturabilirsiniz.
Güneşli’de Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanlara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Klima servis hizmeti veren firmamız klima teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Güneşli semti ve mahallelerine klima, klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, klima periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. klima servislerinde haftanın 6 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Klima Bakımı
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.


GÜNEŞLİ İLÇESİNE HİZMET VERDİĞİMİZ KLİMA MARKALARI

GÜNEŞLİ BEKO KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ VESTEL KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ ARÇELİK KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ MİDEA KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ KELON KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ SANYO KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ HİTACHİ KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ RUBENİS KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ TOSHİBA KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ AİRFEL KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ DAİKİN KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ KELON KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ BOSCH KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ ECA KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ GREE KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ ARİSTON KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ BAYMAK KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ CARTEL KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ DİAMOND KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ HAİER KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ ZEN KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ VAİLLANT KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ SHİRO KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ PANASONİC KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ TRONİC KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ SİEMENS KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ SHARP KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ LG KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ YORK KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ SAMSUNG KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ REGAL KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ VİESMANN KLİMA SERVİSİ,
GÜNEŞLİ GENERAL KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ BEKO KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ VESTEL KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ ARÇELİK KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ MİDEA KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ KELON KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ SANYO KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ HİTACHİ KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ RUBENİS KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ TOSHİBA KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ AİRFEL KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ DAİKİN KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ KELON KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ BOSCH KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ ECA KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ GREE KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ ARİSTON KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ BAYMAK KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ CARTEL KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ DİAMOND KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ HAİER KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ ZEN KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ VAİLLANT KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ SHİRO KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ PANASONİC KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ TRONİC KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ SİEMENS KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ SHARP KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ LG KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ YORK KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ SAMSUNG KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ REGAL KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ VİESMANN KLİMA SERVİSİ, GÜNEŞLİ GENERAL KLİMA SERVİSİ,