• https://www.facebook.com/guney.kombi

Bağcılar Klima Servisi


Bağcılar Klima Servisi

Bağcılar klima servisi konusunda gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Sadece belli başlı markalara yönelik olarak değil, piyasada var olan tüm marka klimalar için hizmet sunuyoruz. Eski ya da yeni fark etmeksizin her marka klima için servis talebi oluşturabilirsiniz.
Bağcılar’da Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanlara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Klima servis hizmeti veren firmamız klima teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Bağcılar semti ve mahallelerine klima, klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, klima periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. klima servislerinde haftanın 6 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.Klima Bakımı
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.


BAĞCILAR İLÇESİNE HİZMET VERDİĞİMİZ KLİMA MARKALARI

BAĞCILAR BEKO KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR VESTEL KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR ARÇELİK KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR MİDEA KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR KELON KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR SANYO KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR HİTACHİ KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR RUBENİS KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR TOSHİBA KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR AİRFEL KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR DAİKİN KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR KELON KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR BOSCH KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR ECA KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR ELECTRA KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR GREE KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR ARİSTON KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR BAYMAK KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR CARTEL KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR DİAMOND KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR HAİER KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR ZEN KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR VAİLLANT KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR SHİRO KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR PANASONİC KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR TRONİC KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR SİEMENS KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR SHARP KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR LG KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR YORK KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR SAMSUNG KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR REGAL KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR VİESMANN KLİMA SERVİSİ,
BAĞCILAR GENERAL KLİMA SERVİSİ,

 BAĞCILAR BEKO KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR VESTEL KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR ARÇELİK KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR MİDEA KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR KELON KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR SANYO KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR HİTACHİ KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR RUBENİS KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR TOSHİBA KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR AİRFEL KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR DAİKİN KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR KELON KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR BOSCH KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR ECA KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR ELECTRA KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR GREE KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR ARİSTON KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR BAYMAK KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR CARTEL KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR DİAMOND KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR HAİER KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR ZEN KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR VAİLLANT KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR SHİRO KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR PANASONİC KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR TRONİC KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR SİEMENS KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR SHARP KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR LG KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR YORK KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR SAMSUNG KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR REGAL KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR VİESMANN KLİMA SERVİSİ, BAĞCILAR GENERAL KLİMA SERVİSİ,