• https://www.facebook.com/guney.kombi

Florya Klima Servisi


Florya Klima Servisi

Florya klima servisi konusunda gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Sadece belli başlı markalara yönelik olarak değil, piyasada var olan tüm marka klimalar için hizmet sunuyoruz. Eski ya da yeni fark etmeksizin her marka klima için servis talebi oluşturabilirsiniz.
Florya’de Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanlara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Klima servis hizmeti veren firmamız klima teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Florya semti ve mahallelerine klima, klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, klima periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. klima servislerinde haftanın 6 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Klima Bakımı
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.


FLORYA İLÇESİNE HİZMET VERDİĞİMİZ KLİMA MARKALARI

FLORYA BEKO KLİMA SERVİSİ,
FLORYA VESTEL KLİMA SERVİSİ,
FLORYA ARÇELİK KLİMA SERVİSİ,
FLORYA MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ,
FLORYA MİDEA KLİMA SERVİSİ,
FLORYA KELON KLİMA SERVİSİ,
FLORYA SANYO KLİMA SERVİSİ,
FLORYA HİTACHİ KLİMA SERVİSİ,
FLORYA RUBENİS KLİMA SERVİSİ,
FLORYA TOSHİBA KLİMA SERVİSİ,
FLORYA AİRFEL KLİMA SERVİSİ,
FLORYA DAİKİN KLİMA SERVİSİ,
FLORYA KELON KLİMA SERVİSİ,
FLORYA BOSCH KLİMA SERVİSİ,
FLORYA DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ,
FLORYA ECA KLİMA SERVİSİ,
FLORYA ELECTRA KLİMA SERVİSİ,
FLORYA GREE KLİMA SERVİSİ,
FLORYA ARİSTON KLİMA SERVİSİ,
FLORYA BAYMAK KLİMA SERVİSİ,
FLORYA CARTEL KLİMA SERVİSİ,
FLORYA DİAMOND KLİMA SERVİSİ,
FLORYA HAİER KLİMA SERVİSİ,
FLORYA ZEN KLİMA SERVİSİ,
FLORYA VAİLLANT KLİMA SERVİSİ,
FLORYA SHİRO KLİMA SERVİSİ,
FLORYA PANASONİC KLİMA SERVİSİ,
FLORYA TRONİC KLİMA SERVİSİ,
FLORYA SİEMENS KLİMA SERVİSİ,
FLORYA SHARP KLİMA SERVİSİ,
FLORYA LG KLİMA SERVİSİ,
FLORYA YORK KLİMA SERVİSİ,
FLORYA SAMSUNG KLİMA SERVİSİ,
FLORYA REGAL KLİMA SERVİSİ,
FLORYA VİESMANN KLİMA SERVİSİ,
FLORYA GENERAL KLİMA SERVİSİ, FLORYA BEKO KLİMA SERVİSİ, FLORYA VESTEL KLİMA SERVİSİ, FLORYA ARÇELİK KLİMA SERVİSİ, FLORYA MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ, FLORYA MİDEA KLİMA SERVİSİ, FLORYA KELON KLİMA SERVİSİ, FLORYA SANYO KLİMA SERVİSİ, FLORYA HİTACHİ KLİMA SERVİSİ, FLORYA RUBENİS KLİMA SERVİSİ, FLORYA TOSHİBA KLİMA SERVİSİ, FLORYA AİRFEL KLİMA SERVİSİ, FLORYA DAİKİN KLİMA SERVİSİ, FLORYA KELON KLİMA SERVİSİ, FLORYA BOSCH KLİMA SERVİSİ, FLORYA DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ, FLORYA ECA KLİMA SERVİSİ, FLORYA ELECTRA KLİMA SERVİSİ, FLORYA GREE KLİMA SERVİSİ, FLORYA ARİSTON KLİMA SERVİSİ, FLORYA BAYMAK KLİMA SERVİSİ, FLORYA CARTEL KLİMA SERVİSİ, FLORYA DİAMOND KLİMA SERVİSİ, FLORYA HAİER KLİMA SERVİSİ, FLORYA ZEN KLİMA SERVİSİ, FLORYA VAİLLANT KLİMA SERVİSİ, FLORYA SHİRO KLİMA SERVİSİ, FLORYA PANASONİC KLİMA SERVİSİ, FLORYA TRONİC KLİMA SERVİSİ, FLORYA SİEMENS KLİMA SERVİSİ, FLORYA SHARP KLİMA SERVİSİ, FLORYA LG KLİMA SERVİSİ, FLORYA YORK KLİMA SERVİSİ, FLORYA SAMSUNG KLİMA SERVİSİ, FLORYA REGAL KLİMA SERVİSİ, FLORYA VİESMANN KLİMA SERVİSİ, FLORYA GENERAL KLİMA SERVİSİ,