• https://www.facebook.com/guney.kombi

Halkalı Klima Servisi


Halkalı Klima Servisi

Halkalı klima servisi konusunda gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Sadece belli başlı markalara yönelik olarak değil, piyasada var olan tüm marka klimalar için hizmet sunuyoruz. Eski ya da yeni fark etmeksizin her marka klima için servis talebi oluşturabilirsiniz.
Halkalı’de Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanlara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Klima servis hizmeti veren firmamız klima teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Hallkalı semti ve mahallelerine klima, klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, klima periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. klima servislerinde haftanın 6 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Klima Bakımı
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.


HALKALI İLÇESİNE HİZMET VERDİĞİMİZ KLİMA MARKALARI

HALKALI BEKO KLİMA SERVİSİ,
HALKALI VESTEL KLİMA SERVİSİ,
HALKALI ARÇELİK KLİMA SERVİSİ,
HALKALI MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ,
HALKALI MİDEA KLİMA SERVİSİ,
HALKALI KELON KLİMA SERVİSİ,
HALKALI SANYO KLİMA SERVİSİ,
HALKALI HİTACHİ KLİMA SERVİSİ,
HALKALI RUBENİS KLİMA SERVİSİ,
HALKALI TOSHİBA KLİMA SERVİSİ,
HALKALI AİRFEL KLİMA SERVİSİ,
HALKALI DAİKİN KLİMA SERVİSİ,
HALKALI KELON KLİMA SERVİSİ,
HALKALI BOSCH KLİMA SERVİSİ,
HALKALI DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ,
HALKALI ECA KLİMA SERVİSİ,
HALKALI ELECTRA KLİMA SERVİSİ,
HALKALI GREE KLİMA SERVİSİ,
HALKALI ARİSTON KLİMA SERVİSİ,
HALKALI BAYMAK KLİMA SERVİSİ,
HALKALI CARTEL KLİMA SERVİSİ,
HALKALI DİAMOND KLİMA SERVİSİ,
HALKALI HAİER KLİMA SERVİSİ,
HALKALI ZEN KLİMA SERVİSİ,
HALKALI VAİLLANT KLİMA SERVİSİ,
HALKALI SHİRO KLİMA SERVİSİ,
HALKALI PANASONİC KLİMA SERVİSİ,
HALKALI TRONİC KLİMA SERVİSİ,
HALKALI SİEMENS KLİMA SERVİSİ,
HALKALI SHARP KLİMA SERVİSİ,
HALKALI LG KLİMA SERVİSİ,
HALKALI YORK KLİMA SERVİSİ,
HALKALI SAMSUNG KLİMA SERVİSİ,
HALKALI REGAL KLİMA SERVİSİ,
HALKALI VİESMANN KLİMA SERVİSİ,
HALKALI GENERAL KLİMA SERVİSİ,
 Klima Bakımı Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.    HALKALI İLÇESİNE HİZMET VERDİĞİMİZ KLİMA MARKALARI   HALKALI BEKO KLİMA SERVİSİ, HALKALI VESTEL KLİMA SERVİSİ, HALKALI ARÇELİK KLİMA SERVİSİ, HALKALI MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ, HALKALI MİDEA KLİMA SERVİSİ, HALKALI KELON KLİMA SERVİSİ, HALKALI SANYO KLİMA SERVİSİ, HALKALI HİTACHİ KLİMA SERVİSİ, HALKALI RUBENİS KLİMA SERVİSİ, HALKALI TOSHİBA KLİMA SERVİSİ, HALKALI AİRFEL KLİMA SERVİSİ, HALKALI DAİKİN KLİMA SERVİSİ, HALKALI KELON KLİMA SERVİSİ, HALKALI BOSCH KLİMA SERVİSİ, HALKALI DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ, HALKALI ECA KLİMA SERVİSİ, HALKALI ELECTRA KLİMA SERVİSİ, HALKALI GREE KLİMA SERVİSİ, HALKALI ARİSTON KLİMA SERVİSİ, HALKALI BAYMAK KLİMA SERVİSİ, HALKALI CARTEL KLİMA SERVİSİ, HALKALI DİAMOND KLİMA SERVİSİ, HALKALI HAİER KLİMA SERVİSİ, HALKALI ZEN KLİMA SERVİSİ, HALKALI VAİLLANT KLİMA SERVİSİ, HALKALI SHİRO KLİMA SERVİSİ, HALKALI PANASONİC KLİMA SERVİSİ, HALKALI TRONİC KLİMA SERVİSİ, HALKALI SİEMENS KLİMA SERVİSİ, HALKALI SHARP KLİMA SERVİSİ, HALKALI LG KLİMA SERVİSİ, HALKALI YORK KLİMA SERVİSİ, HALKALI SAMSUNG KLİMA SERVİSİ, HALKALI REGAL KLİMA SERVİSİ, HALKALI VİESMANN KLİMA SERVİSİ, HALKALI GENERAL KLİMA SERVİSİ,