• https://www.facebook.com/guney.kombi

Avcılar Klima Servisi


Avcılar Klima Servisi

Avcılar klima servisi konusunda gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Sadece belli başlı markalara yönelik olarak değil, piyasada var olan tüm marka klimalar için hizmet sunuyoruz. Eski ya da yeni fark etmeksizin her marka klima için servis talebi oluşturabilirsiniz.
Avcılar’de Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanlara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Klima servis hizmeti veren firmamız klima teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Avcılar semti ve mahallelerine klima, klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, klima periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. klima servislerinde haftanın 6 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

avcılar klima servisi,avcılar klima bakımı,avcılar klima tamiri,avcılar klima montajı,avcılar klima servis,avcılar klima,avcılar klima teknik servisi,avcılar acil klima servisi,


 Avcılar Klima Servisi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret2092