• https://www.facebook.com/guney.kombi

Hadımköy Klima Servisi


Hadımköy Klima Servisi

Hadımköy klima servisi konusunda gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Sadece belli başlı markalara yönelik olarak değil, piyasada var olan tüm marka klimalar için hizmet sunuyoruz. Eski ya da yeni fark etmeksizin her marka klima için servis talebi oluşturabilirsiniz.
Hadımköy’de Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanlara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Klima servis hizmeti veren firmamız klima teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Hadımköy semti ve mahallelerine klima, klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, klima periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. klima servislerinde haftanın 6 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Klima Bakımı
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.


HADIMKÖY İLÇESİNE HİZMET VERDİĞİMİZ KLİMA MARKALARI

HADIMKÖY BEKO KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY VESTEL KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY ARÇELİK KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY MİDEA KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY KELON KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY SANYO KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY HİTACHİ KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY RUBENİS KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY TOSHİBA KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY AİRFEL KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY DAİKİN KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY KELON KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY BOSCH KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY ECA KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY ELECTRA KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY GREE KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY ARİSTON KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY BAYMAK KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY CARTEL KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY DİAMOND KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY HAİER KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY ZEN KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY VAİLLANT KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY SHİRO KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY PANASONİC KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY TRONİC KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY SİEMENS KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY SHARP KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY LG KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY YORK KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY SAMSUNG KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY REGAL KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY VİESMANN KLİMA SERVİSİ,
HADIMKÖY GENERAL KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY BEKO KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY VESTEL KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY ARÇELİK KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY MİDEA KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY KELON KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY SANYO KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY HİTACHİ KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY RUBENİS KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY TOSHİBA KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY AİRFEL KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY DAİKİN KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY KELON KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY BOSCH KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY ECA KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY ELECTRA KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY GREE KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY ARİSTON KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY BAYMAK KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY CARTEL KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY DİAMOND KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY HAİER KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY ZEN KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY VAİLLANT KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY SHİRO KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY PANASONİC KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY TRONİC KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY SİEMENS KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY SHARP KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY LG KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY YORK KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY SAMSUNG KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY REGAL KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY VİESMANN KLİMA SERVİSİ, HADIMKÖY GENERAL KLİMA SERVİSİ,